Informace o ubytování

Nově zrekonstruovaný apartmán pro 4-5 osob orientovaný směrem na jih. V celém apartmánovém domě Kulmhof je pouze 5 větších apartmánů s velikostí 40m², velkou sluneční terasou (10 m²) a výhledem na horu Grimming. Z terasy je také vidět největší přírodní skokanský můstek, kde se každý rok koná světový pohár. Terasa má výsuvnou markýzu.
Plně vybavená kuchyňská linka – lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, varná deska, dostatečné množství nádobí, koupelna s vanou, satelitní TV a DVD přehrávač.
Ke spaní je k dispozici manželská postel, další dvě matrace a rozkládací pohovka. Stropní vytápění s termostatem pro individuální regulaci teploty.
V suterénu Kulmhofu je místnost pro uložení kol, lyží a dalšího vybavení.

Příjezd

Nástup je možný od 13 hodin. V den odjezdu je vhodné opustit apartmán do 11 hodin (v případě potřeby je možné domluvit na jiných časech).

Podmínky

Apartmán je nekuřácký. Vezměte si sebou vlastní ložní prádlo, prostěradlo (ideální na dvojlůžka), ručníky, utěrky, mycí, čistící a hygienické prostředky.

Wellness

Pro ubytované je k dispozici zdarma bazén 15 x 10 m, sauna a relaxační místností s lehátky. Provozní doba je od 06 – 21 hod. s hodinovou odpolední pauzou.

Úklid

Pro vlastní úklid je k dispozici v apartmánu vysavač a pomůcky na vytření podlahy.

Ostatní

Parkování zdarma přímo u Kulmhofu.
Nabízíme zajišťění pronájmu dalšího apartmánu pro vaše známé.